Relax U Zajonca

+420 222 539 539
Po - Pá: 8 – 22 hod., So - Ne: 9 – 22 hod
Horní Lomná 56, Horní Lomná 73991

Velmi dobré
dle 6 recenzí

82%

Milan Rábek
dospělý pár, 19.8.2018

Relax U Zajonca sídlí v malebné obci Horní Lomná na úpatí kouzelných kopců a hor, u hlavní silnice z Jablunkova. Rekreační středisko nabízí široké možnosti využití volného času v krásném horském prostředí. Pohodlné ubytování je poskytováno ve dvoulůžkových pokojích nebo čtyřlůžkových apartmánech. K dispozici jsou i chatky, přespat lze i pod vlastním stanem. K odpočinku láká volná plocha u řeky s loukou na opalování, volejbalovým hřištěm a venkovním ohništěm s lavičkami. Pro děti je připraveno dětské hřiště. Parkování vozů je řidičům umožněno zdarma.

  • Internet
  • Bez stravy
  • Parkování zdarma
  • Domácí mazlíčci

Relax U Zajonca On-line rezervace

Zadejte prosím datum příjezdu a odjezdu pro zobrazení cen

Datum příjezdu
Datum odjezdu
Typ pokoje Kapacita pokoje
Stan
Dvoulůžkový pokoj
Čtyřlůžkový pokoj
Chatka pro 6 osob

Ceny ubytování můžeme zobrazit až po zadání konkrétního data příjezdu a odjezdu. Zadání můžete provést kliknutím zde.

Relax U Zajonca Pokoje

Součástí střediska jsou je hlavní budova s recepcí, jídelnou a dvoulůžkovými a čtyřlůžkovými pokoji s balkony. K dispozici jsou i tři samostatné chatky. Ubytovací jednotky mají k dispozici koupelny se sprchovým koutem a sociálním zařízením. Dále disponují lednicí a pohodlným nábytkem. Šestilůžkové chatky jsou vybaveny vlastní kuchyňkou.

Relax U Zajonca Gastronomie

V areálu nabízí stravování stylová krčma Srub s krbem, kulečníkem, šipkami a stolním fotbalem. Sklenku dobrého nápoje lze vychutnat i na letní terase. Oblíbené je u hostů také grilování nejrůznějších specialit.

Relax U Zajonca Recepce

Čas příjezdu: od 14:00

Čas odjezdu: do 10:00

Relax U Zajonca Dostupnost

Středisko je položeno v malebné obci Horní Lomná v úpatí kouzelných kopců a hor u řeky Lomňanka, těsně u hlavní silnice z Jablunkova. Jeho dostupnost je bezproblemová v každém ročním období. Dopravit se je možno všemi dopravními prostředky (osobní auto - oplocené parkoviště), vlak (zastávka Jablunkov - Návsi, pak autobusem do Horní Lomné, zastávka 400 m před střediskem).

Relax U Zajonca Okolí

Obec Horní Lomná leží v údolí říčky Lomná v okresu Frýdek-Místek. Krásná příroda, blahodárný klid a zdravé ovzduší nabízí mnoho druhů rekreačních i profesionálních aktivit. Na své si přijdou turisté, cyklisté, houbaři i rybáři. V blízkém okolí jsou naučné stezky, letní i kryté bazény, horská vozíková dráha atp. V zimě můžete využít okolní lyžařské areály.

Relax U Zajonca

Horní Lomná 56, Horní Lomná
Zobrazit celou mapu